10979046112 Cebeci Çatı Yapım ve Onarım | ☎️ 0.534.062 8724

Çatı Yapım ve Onarım Cebeci

Çatıların ortalama ömrü 20 yıldır. Çatı tamiri gözönüne alındığında hava koşulları, aşırı yüklenme ve kazalar, Ankara'daki ev sahipleri, bu tarz kazalar yada yaşantılardan önce çatılarının bazı kısımlarını tamir ettirmeye veya hatta elden geçirmeye sevk edebilir. çatı onarım türlerinde, çatınızın ne tür hasar verebileceğini bilmiyorsanız, çatınızın tamir edilme veya değiştirilme zamanının gelip gelmediğini belirlemek zor olabilir. Bu konuda yapmanız gereken çatı sisteleri uzmanıyla görüşmenizdir.

Emir Çatı Yapı Onarım olarak, müşteri talebi doğrultusunda verilen adrese keşif yapılarak en uygun Emir Çatı tamir ve çatı onarım çözümü müşterimize sunulur. çatıda akıntı yapan bölgeler tespit edilerek, akıntı yapan yerler sistem ürünleri ile izole edilir. çatı tamiri ve onarımı işlemi sonrasında müşterimize garanti belgesi takdim edilir.

Çatı Tamiratında Ne Yapıyoruz?

çatının bir bölümünün ya da tamamının tamiri gerektiğinde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çatı tamiratı konusunda uzman olan çatı ustası randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. çatı ustalarımız çatı tamiratı gereken ve çatının akan yerini bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. çatı oluk tamiri ve değiştirilmesi gereken olukları değiştiriyoruz ya da tamamını yeniden eksiz olarak montajını yapıyoruz.

1. İnceleme ve teşhis: Uzmanlar, çatıyı inceleyerek hasar tespiti yaparlar ve hangi onarımların veya tadilatların gerektiğini belirlerler.
 
2. Malzeme seçimi: Hasarlı veya eskimiş çatı malzemelerinin değiştirileceği durumlarda, uygun malzemelerin seçimi yapılır. Malzemeler, çatının türüne, iklim koşullarına ve diğer faktörlere göre seçilmelidir.
 
3. Onarım veya tadilat işlemi: Hasarlı bölgeler tamir edilir veya değiştirilir. çatı izolasyonu güçlendirilir, su tahliye sistemleri düzenlenir ve diğer gerekli işlemler gerçekleştirilir.
 
4. Test ve kontrol: Tamir veya tadilat işlemi tamamlandıktan sonra, çatıyı test etmek ve sızdırmazlığını kontrol etmek önemlidir. çatının sağlam ve dayanıklı olduğundan emin olmak için gerekli kontroller yapılır.
 
 
çatı onarımı ve tadilatı, çatının ömrünü uzatır, enerji verimliliğini artırır ve evinizin iç mekanını korur. Profesyonel yardım alarak, doğru ve kaliteli işçilikle çatınızı güvende tutabilir ve sorunsuz bir şekilde tamir veya tadilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz

 

Çatıların ortalama ömrü 20 yıldır.

0.534.062 8724
Hemen Arayın Canlı Yardım
10979046112